АкціїРЕЄСТРАЦІЯ + ЮРИДИЧНА АДРЕСА - ЗНИЖКА 500 ГРН.!

Ви прийняли рішення зареєструвати компанію і Вам необхідна юридична адреса? Скористайтеся спеціальною пропозицією від нашої компанії - реєстрація юридичної особи будь-якої форми власності та надання юридичної адреси за Вашим вибором із знижкою 500 грн.

Більш детальну інформацію про реєстрацію компанії можна подивитися тут.

Детальну інформацію про юридичні адреси можна отримати, зв'язавшись з нашим фахівцем або перейшовши за посиланням тут.

Акція діє тільки при одночасному замовленні двох послуг. Акцією можуть скористатися також компанії, які планують змінити юридичну адресу.

* ПЕЧАТКА ВСЬОГО ЗА 210 ГРН!

Пропонуємо Вам виготовити печатку (автоматична оснастка IDEAL 400R + кліше з елементами захисту) за акційною ціною - лише 210 грн. Більш докладна інформація про отримання та перелік необхідних документів знаходяться тут, Для замовлення послуги достатньо зв'язатися з нашим фахівцем.

КУПУЙ ЮР АДРЕСУ - ОТРИМУЙ ПЕЧАТКУ В ПОДАРУНОК!

При укладанні договору оренди з поштовим обслуговуванням терміном не менш 12місяців Ви отримуєте від нас подарунок - печатку Д-40 (оснастка IDEAL R-400)! *Про необхідність скористатись умовами даної акції повідомте менеджера при укладанні договору оренди.

ВІЧНА ЮР АДРЕСА!

Зараз Ви маєте можливість гарантовано отримати юридичну адресу на 3 роки без необхідності постійно пролонговувати договори і при цьому суттєво заощадити! Укладаючи договір прямої оренди терміном на 3 роки - ви сплачуєте всього за 2 роки обслуговування, а 12 місяців використання юридичної адреси отримуєте в подарунок!