Внесення в ЄДР інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи

Вартість та терміни внесення в ЄДР інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи:

ВартістьТермін
2500 грн.2 - 3 роб. днів

Юридичні особи, які зареєстровані на території України, зобов’язані внести інформацію про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи – фізичних осіб.

Так, відповідно до ст. 641 Господарського кодексу України: «Підприємства, крім державних та комунальних підприємств, зобов’язані встановлювати свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера)».

Також згідно ст. 16611 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено: «Неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи – тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам своєчасно і в повному обсязі внести інформацію в ЄДР про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи для відкриття ТОВ.

Необхідна інформація та документи:

  • Інформація про структуру учасників (засновників) юридичної особи, яка є учасником (засновником) даної юридичної особи по які буде вноситися інформація в ЄДР. (Моніторинг проводиться до кінцевих учасників (засновників) – фізичних осіб).
  • Реєстраційна форма № 4.
  • Довіреність на наших представників.
(044) 590-57-58 (067) 343-57-58