Про компанію

Агентство Антикризових Рішень - команда професіоналів зі стажем комплексного корпоративного обслуговування понад 12 років.

Наша компанія надає широкий унікальний перелік послуг «в одному офісі» - від замовлення виписки або довідки до придбання готової компанії «під ключ».

Ми надаємо поетапну допомогу у відкритті та функціонуванні Вашого бізнесу. Консультуємо щодо вибору організаційно-правової форми підприємства та системи оподаткування в залежності від обраного Вами напряму бізнесу.

Наші фахівці нададуть усі послуги щодо його реєстрації, отримавши необхідний «бюрократичний набір» довідок, свідоцтв, дозволів, ліцензій тощо.

Кваліфіковані бухгалтери проконсультують Вас у виборі оптимальної системи оподаткування і нададуть подальший бухгалтерській супровід.

З нами Ви будете перебувати «в правовому полі» протягом всієї діяльності Вашого підприємства, а при необхідності ми допоможемо швидко і безболісно ліквідувати його.

Нашою ключовою перевагою є комплексність, оперативність та професійність у виконанні поставлених завдань.

Звернувшись в Агентство Антикризових Рішень, Ви переконаєтеся, що ведення бізнесу в Україні може приносити не тільки прибуток, але й задоволення від процесу!

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58