Міграційні послуги

Міграція є переселенням осіб усередині країни або за її межами. В свою чергу вона поділяється на імміграцію та еміграцію.

Еміграція – передбачає переселення осіб з батьківщини в іншу країну, або їх тривале перебування за межами батьківщини, яка може бути як сезонною так і постійною.

Імміграція – це в’їзд іноземців, осіб без громадянства або інших нерезидентів в будь яку країну, з метою постійного або тривалого проживання, перебування, розміщення, облаштування, працевлаштування або навчання.

Тобто під категорію емігрантів підпадають резиденти України, а під категорію іммігрантів – юридичні та фізичні особи нерезиденти України, визначення яких розтлумачено Податковим Кодексом України, а саме ст.14.1.122, ними є:

  • Іноземні організації або компанії, створені згідно законодавства іноземних держав, а також їх представництва, філії та інші підрозділи, які знаходяться на території України;
  • Офіційні представництва міжнародних організацій та інших держав;
  • Фізичні особи, які не є резидентами України.

Наша компанія має достатній рівень досвіду у вирішенні будь яких питань стосовно міграції. Завдяки багаторічному досвіду роботи та досконалому знанню законодавства даної сфери, ми готові запропонувати Вам чималий перелік юридичних послуг, який ви зможете отримати в нашій компанії. Вони будуть необхідні нерезидентам, а також громадянам України, для вирішення різноманітних юридичних питань стосовно міграції. З нами Ви заощадите час та свої кошти.

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58