Юридичні адреси

Вартість оренди юридичної адреси в Києві та Київській області:

РайонАдресаЦіна за рікАкція "35 міс."
Голосіївськийвул. Вільямса Академіка36007000
Дарницькийвул. Княжий Затон30005950
Дніпровськийвул. Хоткевича Гната30005950
Оболонськийвул.Кульженків Сім`ї36007000
Подільськійвул. Кирилівська30005950
Печерськийвул. Звіринецька36007000
Святошинськийб-р Кольцова36007000
Солом’янськийвул. Шепелєва Миколи30005950
Шевченківськийвул. Зоологічна30005950
Києво-Святошинськийс. Петропавлівська Борщагівка36007000
Бориспільськийм. Бориспіль36007000

У процесі створення юридичної особи будь-яка компанія стикається з необхідністю реєстрації юридичної адреси. Для початку необхідно розуміти, що ж таке юридична адреса організації?

Офіційно такого поняття як «юридична адреса» не існує, під цим терміном розуміється «адреса місцезнаходження підприємства». Стаття 93 Цивільного Кодексу України визначає, що: «Місцезнаходження юридичної особи - це фактичне місце здійснення діяльності або розміщення офісу, з якого здійснюється щоденне управління діяльністю юридичної особи (переважно перебуває керівництво) і здійснюється управління і облік».

Тобто, читаючи буквально дану норму законодавства, слід розуміти, що на момент реєстрації компанії, Ви повинні мати офісне приміщення, в якому переважно будете перебувати і здійснювати в ньому господарську діяльність. Відповідно адреса цього офісу буде юридичною адресою Вашої організації.

Якщо ж Ви не маєте можливості придбати своє офісне приміщення, або діяльність Вашої компанії не дозволяє постійно перебувати в якомусь конкретному приміщенні, оптимальним рішенням буде оренда юридичної адреси.

Дана послуга, яку надає наша компанія, включає в себе:

  • надання документів, що підтверджують знаходження Вашого підприємства за даною адресою - договір прямої оренди;
  • надання поштово-секретарських послуг - прийом поштової кореспонденції, телефонних дзвінків і факсів;
  • у деяких випадках надання робочого місця або кабінету для проведення зустрічей зі співробітниками державних органів, банків та ін.

Слід розуміти, що перебування на «юридичній адресі» несе певні ризики для діяльності Вашого підприємства в майбутньому. Як правило, з можливих проблем найбільш певна недовіра до Вашого підприємства з боку співробітників податкової служби. Але, відкритий діалог з Вашим інспектором і «прозора» діяльність компанії в більшості випадків нівелюють таке недовіру.

Варто звернути увагу і на позитивні сторони використання юридичної адреси:

  • значна економія на купівлі/оренді офісного приміщення та обслуговуванні чинного офісу;
  • постійний контроль вхідних звернень для Вашого підприємства без необхідності постійного перебування в офісі;
  • у разі переїзду Вашого бізнесу, не потрібно проводити перереєстрацію юридичної адреси;
  • можна не побоюватися несподіваних «рейдерських» візитів співробітників правоохоронних органів з виїмкою всієї документації і техніки компанії.

Будь-який з видів реєстрації Вашої компанії є прийнятним і може бути виконаний нашими співробітниками. Якщо Ви вибираєте реєстрацію з оформленням на юридичну адресу - ми будемо раді запропонувати один з декількох десятків офісів, що знаходяться у всіх районах Києва і Київської області. Задати питання про вартість юридичної адреси і отримати інформацію про перелік послуг Ви можете у наших консультантів.