Покупка та продаж готових підприємств

Останнім часом бізнесмени все частіше цікавляться покупкою готового підприємства, ніж створенням і реєстрацією фірми з нуля. По-перше, це економія часу і сил, по-друге, економія коштів.

Готова фірма представляє собою зареєстровану юридичну особу, оформлену у всіх необхідних інстанціях, у якої є назва, печатка, юридична адреса та створений статутний капітал.

Купівля та продаж готових компаній практикується в усьому світі. І Україна - не виняток. Таку послугу пропонує Агенція Антикризових Рішень, яка має багаторічний досвід роботи в цій сфері.

Переваги покупки і продажу готової компанії:

  • мінімізація витрат часу на відкриття / закриття фірми (в середньому, покупка / продаж займає не більше 48 годин);
  • на момент покупки є всі необхідні документи, підприємство вже зареєстровано у всіх державних органах, є розрахунковий рахунок (може не бути);
  • можливість ведення бізнесу відразу після оформлення угоди;
  • наявність історії: як правило, готові фірми не ведуть господарську діяльність, при цьому власники здають «нульову» звітність, в результаті чого ви купуєте підприємство з історією і чистою репутацією;
  • можливість вибору: в базі Агенції Антикризових Рішень представлені готові фірми з ПДВ або без, готові компанії з розрахунковим рахунком або без нього.

Готові підприємства: купівля

Купівля підприємства актуальна в умовах обмеженого часу. Наприклад, є можливість укласти вигідний контракт з партнером, але у вас немає своєї фірми, немає часу на її відкриття та отримання ліцензії. В такому випадку наші експерти допоможуть вам придбати готову компанію вигідно. При цьому, разом з покупкою фірми, ви отримаєте всі сертифікати, ліцензії, дозволи, а також клієнтську базу (якщо така є).

Звернувшись в Агенцію Антикризових Рішень, ви можете бути впевненим у безпеці угоди. Наші експерти ретельно перевіряють дані готових фірм, які ви можете знайти в нашій базі.

Готові компанії: продаж

Якщо ви прийняли рішення про продаж готового підприємства - сміливо звертайтеся до фахівців Агенції Антикризових Рішень, які в найкоротші терміни знайдуть вам покупця. Крім того, наші досвідчені юристи допоможуть правильно і грамотно оформити угоду в рамках українського законодавства, щоб уникнути будь-яких можливих ризиків.

Додати свою фірму в базу - легко: достатньо заповнити спеціальну електронну форму. Бажано вказати детальну інформацію. Пам'ятайте, чим більше деталей - тим швидше знайдеться потенційний покупець. Після оформлення заявки, наші співробітники обробляють її і зв'язуються з вами для уточнення деталей.

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58