Реєстрація зміни адреси СПД

Вартість та терміни реєстрації зміни адреси СПД :

Вартість Термін
від 3000 грн. 3 роб. дні

Додатково сплачуються послуги нотаріуса, в середньому, 500 грн.

Реєстрація змін адреси найпоширеніше питання, що задають фахівцям нашої компанії після реєстрації зміни видів діяльності. Пояснюється це просто. У разі зміни місця проживання (прописки), підприємець, СПД протягом десяти днів після реєстрації за новим місцем проживання зобов'язаний внести зміни у документи по СПД. При реєстрації зміни адреси по фізичній особі - підприємцю необхідно враховувати кілька особливостей.

По-перше, якщо при зміні адреси змінюється район, місто, область (відбувається зміна адміністративного-територіального округу), то районна податкова адміністрація за старим місцем реєстрації переведе СПД на нове місце реєстрації протягом 1,5-2 місяців з моменту внесення змін по СПД.

По-друге, при зміні району, міста, області і т. д. необхідно пройти перевірку (аудит) в пенсійному фонді за старим місцем реєстрації СПД.

Для реєстрації зміни адреси фізичній особі - підприємцю необхідно підготувати документи:

  • копія паспорта - зі штампом про нове місці реєстрації;
  • виписка/свідоцтво про державну реєстрацію;

Порядок надання послуги:

Для початку оформлення змін необхідно оформлення у нотаріуса доручення на співробітників нашої компанії. Для цього необхідна присутність у нотаріуса підприємця з оригіналом його паспорта, ідентифікаційного коду та зазначеними документами. Довіреність може бути оформлена як нашим нотаріусом на території офісу нашої компанії, так і іншим нотаріусом за бажанням замовника. У такому разі зразок довіреності ми висилаємо по запиту. Вартість послуг нотаріуса оплачується замовником.

Наші співробітники професійно допоможуть Вам зареєструвати інші зміни для підприємця на території Києва: реєстрація зміни прізвища, імені і т. д. Всю додаткову інформацію можна отримати у нас в офісі або по телефону.

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58