Претензійно-позовна та договірна діяльність

Вартість
послуги:
от 9.99 USD
термін
виконання:
від 14 днів
ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Сучасні умови ведення бізнесу вимагають уважного та професійного підходу до правової частини його організації. Адже вміння грамотно захищати свої інтереси в спірних питаннях з контрагентами або державними органами дозволять уникнути серйозних фінансових втрат та ударів по репутації.

Домогтися грамотної організації юридичної частини при адмініструванні Вашого бізнесу можливо, якщо взяти фахового юриста в штат Вашого підприємства або доручити дану частину роботи юридичній компанії. Як перший, так і другий варіанти мають як свої переваги, так і недоліки. Але якщо діяльність Вашого підприємства не передбачає щоденного правового аналізу договорів, що укладаються, та постійного представництва в судах по багатьох довготривалих процесах, то постійно тримати в штаті високооплачуваного юриста не доцільно. Замовляти юридичні послуги по мірі необхідності.

Наша компанія надає кваліфіковані та професійні послуги по:

  • представництву юридичних осіб в господарських та адміністративних судах,
  • супроводжені господарської діяльності підприємства,
  • розробці та аналізу договорів,
  • представництву фізичних осіб в спадкових та сімейних спорах,
  • медіації - досудовому вирішенню спірних питань.

Багаторічний досвід роботи допомагає максимально швидко та ефективно досягати необхідних результатів та рішень для Вас.

Ми приділяємо увагу кожному клієнту, надаємо юридичні консультації та варіанти рішення питань будь якого ступеня складності.

Якщо у Вас виникла ситуація, що потребує допомоги фахового юриста - звертайтесь до нас. Ми допоможемо Вам розібратись в проблемі, що виникла, запропонуємо оптимальні варіанти її вирішення та виконаємо весь комплекс необхідних заходів до отримання позитивного результату.

Вартість наших послуг може змінюватись в залежності від складності поставлених завдань, стадії їх рішення та ступеню занедбаності процесу. Але в будь якому випадку Ви можете розраховувати на безкоштовну консультацію, при веденні нашим спеціалістом Вашої справи.

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58