Реєстрація благодійних організацій

Вартість та терміни реєстрації благодійної організації в Києві:

Вартість/грн. Термін/робочих днів
8 000 5

Послуги нотаріуса оплачуються окремо, в середньому 1000 грн. з одного засновника.

Питання реєстрації благодійних організацій в Україні регулюється Законом «Про благодійну діяльність та благодійні організації» № 5073-VI-ВР від 05 липня 2012 р., а також Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про порядок державної реєстрації благодійних організацій» № 382 від 30 березня 1998 р

Благодійна організація - недержавна організація, що здійснює благодійну діяльність в інтересах суспільства. Реєстрація благодійних фондів має деякі особливості. Вона не може отримувати прибуток, а також бути задіяною в політиці. Головною метою благодійної організації є підтримка благодійних сфер, до якої відносяться освіта, культура, охорона здоров'я, екологія, а також допомогу певним фізичним особам, які її потребують.

Благодійні організації можуть створюватися у таких організаційно-правових формах:

 • членські благодійні організаці;
 • благодійні товариства;
 • благодійні фонди і т. д.

Наша компанія надає послуги реєстрації благодійних організацій незалежно від їх статусу. Ми допоможемо Вам підготувати документи та провести всі необхідні дії для реєстрації у відповідних державних органах. З нами ви заощадите дорогоцінний час і сили, які, однозначно, зможете витратити з більшою користю, рятуючи чиєсь життя. Завдяки багатому досвіду та високому рівню кваліфікації наших фахівців, ми гарантуємо позитивний результат.

Для здійснення реєстрації благодійної організації необхідне надання наступних документів та інформації:

1. Найменування благодійної організації; Нотаріально засвідчена заява від засновників - може бути оформлена нашою компанією.

2. Інформація про засновників:

 • копії паспортів та ідентифікаційних номерів учасників;

3. Інформація про посадових осіб та учасників:

 • копії паспортів та ідентифікаційних номерів учасників;

4. Договір оренди або суборенди на адресу, за якою буде перебувати благодійна організація і правовстановлюючий документ від особи, що надає офіс в оренду - якщо немає адреси для реєстрації організації, наша компанія надасть юридичну адресу в будь-якому районі м. Києва.

У перелік послуг з реєстрації благодійної організації входять:

 • професійна всебічна консультація по будь-яких питань про реєстрацію благодійної організації або благодійного фонду в Києві;
 • допомога у виборі оптимальної форми благодійної організації в інтересах клієнта;
 • підготовка необхідного пакету документів;
 • процедура безпосередньої реєстрації у відповідних державних органах;
 • виготовлення печатки;
 • оформлення статусу неприбутковості (за бажанням клієнта).

Зверніть увагу!

Пам'ятайте, що реєстрація благодійної організації має на увазі під собою створення юридичної особи. Тому не забудьте про підготовку і здачу звітності або зверніться за допомогою до наших фахівців!

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58