Об'єднані Арабські Емірати

Загальна характеристика юрисдикції Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ)

Об'єднані Емірати - ця прогресивна федеральна держава, яка складається з семи окремих еміратів : Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Рас-эль-Хайма, Умм-эль-Кайвайн, Фуджейра і Шарджа. ОАЕ на сьогодні є одними з самий просунутих країн. Розвиток місцевого бізнесу і залучення іноземних інвестицій - це головні завдання уряду ОАЕ, з якими, як показують міжнародні аналітичні агентства, Емірати відмінно справляються. ОАЕ економічно швидко розвиваються, при цьому маючи стабільну правову систему. Цей факт дає гарантії упевнено будувати бізнес в Еміратах.

У ОАЕ можна зареєструвати:

  • місцеву (так звану, оншорную) компанію з реальним "живим" офісом. Такі умови потрібні для компанії, яка збирається вести діяльність безпосередньо на території Еміратів, напр., Ваша компанія збирається приймати товар в порту на території Еміратів і далі продавати його Вашим партнерам в інших країнах.
  • Міжнародну компанію, у якої буде реєстраційна (юридичний) адреса на території ОАЕ, а господарська діяльність здійснюватиметься обов'язково за межами Еміратів. Класичний варіант для реєстрації такої компании- це Емірат Рас-эль-Хайма, де зазвичай реєструються офшорні компанії RAK offshore IC. Для управління такою компанією можна знаходитися у будь-якій країні світу. Це по суті і є офшор (offshore) в його класичному розумінні

Законодавство

  • Норми англійського права для акціонерів і директорів немусульман.

Участь в Міжнародних актах і списках

Правила контролю валютного обміну

Відсутні

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58