Республіка Польща

Загальна характеристика юрисдикції Польща

Республіка Польща (далі - "Польща") - ця незалежна держава в Східній Європі. Інтенсивна модернізація економіки і реформи після придбання незалежності дали можливість Польщі заявити про себе на політичній арені ЄС. Польща - ця пострадянська держава, яка успішно здолала кризу на шляху членства ЄС і вдало закріпила економічний підйом. Зараз Польща займає 25 рядок рейтингу Doing Business 2016, WORLD BANK GROUP, що проводиться. Банківська система, що розвивається, і чіткі правові гарантії притягають інвесторів зі всього світу. Найпоширеніша форма компанії для міжнародного бізнесу - це Приватні Компанії з Обмеженою Відповідальністю (Sp. z o.o.) , у якої буде реєстраційна (юридичний) адреса на території Польщі. Польські компанії можуть вести діяльність як усередині, так і за межами Польщі.

Законодавство

  • Кодекс про Комерційні Компанії 2000 года- Code of Commercial Companies (CCC)

Участь в Міжнародних актах і списках

  • Польща входить в "білий список" ОЭСР (Організація Економічного Співробітництва і Розвитку).
  • Польща входить з в Групу по розробці фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (ФАТФ) (Financial Action Task Force on Money Laundering - FATF)
  • Польща входить в список країн по обміну податковою інформацією з 01 жовтня 2011 року.
  • Польща не входить в список країн, які відповідають критеріям підпункту 39.2.1.2 статей 39 Податкового Кодексу України на підставі Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року № 977-р

Правила контролю валютного обміну

Ні
(044) 590-57-58 (067) 343-57-58