Реєстрація підприємства – ТОВ, Фірми в Києві.

Вартість відкриття ТОВ

Вартість/грн. Термін/робочих днів
2500 5

Послуги нотаріуса для відкриття ТОВ оплачуються окремо, в середньому 400 грн. з одного засновника.

Реєстрація ТОВ (ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ) - особливості та переваги:

Товариство з обмеженою відповідальністю - одна з найбільш поширених організаційно-правових форм серед підприємців на території України. Тому що:

 • ТОВ - сама впізнавана організаційно-правова форма, як на території України, так і за її межами;
 • Реєстрація ТОВ дозволяє засновнику нести відповідальність тільки в межах свого внеску в статутний капітал підприємства;
 • найбільш відповідна форма власності, де засновниками є два і більше осіб, так як всі питання, які виникають між засновниками, врегульовані на законодавчому рівні.

Для реєстрації підприємства в Києві з нашою допомогою, Вам необхідно відповісти на наступні питання:

 • Назва майбутнього підприємства? - на території України можна зареєструвати компанію з унікальною (оригінальною) назвою тільки один раз;
 • Розмір статутного капіталу? Як він буде поділений між засновниками?;
 • Хто буде засновником? - юридична або фізична особа, резидент України або громадянин іншої країни. Яким буде їх кількість?;
 • Система оподаткування? - допомогу у виборі можна отримати у наших фахівців в офісі, або за тел.;
 • Адреса для реєстрації піприємства? - якщо у Вас немає приміщення в м. Києві, наша компанія запропонує Вам юридичну адресу;
 • Види діяльності, якими буде займатися компанія? - наші фахівці допоможуть підібрати їх або зробіть це за допомогою КВЕД;
 • Контактні дані для державних органів при постановці на облік Вашої фірми? - № тел., e-mail.

Ваші відповіді - вихідна інформація для початку процесу створення ТОВ. Крім того, початок реєстрації, безумовно, вимагає надання пеного пакету документів.

Документи для реєстрації фірми

Засновник/Документи необхідні для реєстрації фірми Директор/Документи
Фізична особа - громадянин України Паспорт та ідентифікаційний номер Копія паспорта та ідентифікаційного номера. Директором обов'язково повинен бути громадянин України. Для того, щоб Директором був нерезидент, необхідно пройти процедуру отримання дозволу на працевлаштування для іноземців.
Фізична особа - нерезидент Паспорт та ідентифікаційний номер. При відсутності ідентифікаційного номера, його можна отримати, замовивши послугу додатково.
Юридична особа - резидент 1. Свідоцтво/виписка про державну реєстрацію;
2. Виписка з державного реєстру - допомогу в отриманні надаємо за запитом; Рішення про створення компанії - підготовкою займається юридична компанія.
Юридична особа - нерезидент Виписка з судового або торговельного реєстру країни, в якій знаходиться компанія. Свідоцтво про державну реєстрацію. Всі документи, які стосуються нерезидента повинні бути легалізовані належним чином - апостиль або консульська легалізація.

Наданий пакет документів і інформації дасть можливість фахівцям нашої компанії підготувати установчі документи для Вашої майбутньої компанії, від точного і правильного складання яких багато в чому буде залежати діяльність всього підприємства.

Після ознайомлення і підписання Вами установчих документів, наші співробітники почнуть процес реєстрації фірми в органах державної влади.

В результаті створення ТОВ Ви отримуєте повний комплект документів, які необхідні для здійснення господарської діяльності підприємства:

 • виписку про державну реєстрацію фірми;
 • статут ТОВ;
 • протокол створенного підприємства;
 • довідку з органів статистики про відкриття ТОВ;
 • печатку.

Після проходження процедури реєстрації ТОВ в Києві Вам необхідно відкрити розрахунковий рахунок. Звернувшись до фахівців нашої компанії, ця процедура займе мінімум Вашого часу. Також Ви зможете скористатися послугами бухгалтерського аутсорсингу.