Ліквідація підприємств

Якщо Ваш бізнес не приносить прибутку або з якоїсь іншої причини Ви не можете продовжувати керувати підприємством, то ліквідація підприємства стає неминучою процедурою. В Україні використовуються два способи для закриття компанії:

1. Найбільш правильний спосіб закриття компанії - це прийняття рішення власником про його ліквідацію.

Вибираючи цей варіант, важливо розуміти, що Вам обов'язково доведеться пройти аудит (перевірку) у податковій інспекції та пенсійному фонді за місцем реєстрації підприємства. Навіть якщо Ви готові до проведення такого аудиту і бухгалтерія в повному порядку, потрібно врахувати той факт, що без «додаткового стимулювання» процедура перевірки розтягується на термін від 5 місяців до 2 років. Весь цей час підприємству необхідно подавати всі встановлені законодавством звіти.

Для початку процедури ліквідації необхідно закрити розрахунковий рахунок в банку і підготувати такі документи:

  • установчі документи компанії (статут, виписка, довідка з органів статистики, свідоцтво ПДВ);
  • бухгалтерські документи за весь час роботи підприємства або з моменту проходження останньої перевірки (виписки з банку, каса, відомості про нарахування заробітної плати, звіти);
  • протокол або рішення власників про ліквідацію підприємства (готується нашими фахівцями).

2. Другий варіант використовується у випадку, якщо Ви не готові до тривалої процедури ліквідації або з бухгалтерськими документами компанії не все в порядку. У цьому випадку Ви можете за певну винагороду передати корпоративні права і посаду директора іншій особі, яку цікавить реєстрація фірми.

Дана процедура відрізняється оперативністю, адже реєстрація зміни директора і засновника займає всього 5 робочих днів.

В результаті, діючий директор і засновники виключаються з відомостей у Єдиному державному реєстрі підприємств, а новий власник приступає до виконання обов'язків директора компанії і несе всю відповідальність за її подальшу діяльність.

Необхідні документи:

  • установчі документи компанії - статут, виписка, статистика;
  • протокол або рішення власників про зміну власників та директора підприємства - готується нашими фахівцями.

Який би варіант Ви не вибрали, фахівці нашої компанії на належному рівні супроводять процедуру ліквідації - від консультації до практичного, кваліфікованого надання послуг.

Ліквідація шляхом прийняття рішення власником.

Термін надання послуги: від 5 місяців.

Вартість послуги: від 16000 грн.