Бенефіціар та структура власника (контролера) юридичної особи

Бенефіціар - власник (контролера) юридичної особи та структуру власності:

Вартість Термін
4000 грн. 2 - 3 роб. днів

В світлі змін затверджених наказом Міністерства юстиції України №1626 від 12.05.2020 року на всіх юридичних осіб України обов’язково чекає процедура подання інформації про  бенефіціарів.

Змінами, зокрема, врегульовані питання щодо відповідальності за неподання або несвоєчасне подання юридичною особою  інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Так, розмір штрафу становить від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 51000 грн.).

Також звертаємо Вашу увагу, що з 11.07.2021 року протягом 3-х місяців всі юридичні особи зобов’язані подати інформацію про структуру власності. По аналогії з внесенням інформаціїї про бенефіціарних власників законодавець передбачив штрафні санкції за неподання даної інформації.

Замовити послугу можна завітавши до нас за адресою або зателефонувавши за номером телефону.

Документи та інформація, які необхідні для внесення інформації про кінцевого бенефіціарного власника та/або внесення інформації про структуру власності юридичної особи:

  1. Довіреність від керівника юридичної особи (нотаріально завірена).;
  2. Нотаріальна копія паспорта, копія ID картки, чи переклад паспорта – залежно від типу паспортного документа та громадянства бенефіціара.
  3. Ідентифікаційний код юридичної особи інформація по якій потребує оновлення.

Порядок надання послуги

Для початку оформлення змін необхідно нотаріально оформити довіреність на співробітників нашої компанії. Для цього необхідна присутність у нотаріуса директора з оригіналом його паспорта, ідентифікаційного коду та зазначеними документами. Довіреність може бути завірена як нотаріусом в офісі нашої компанії, так і іншим нотаріусом за бажанням замовника. У такому разі зразок довіреності ми висилаємо по запиту. Вартість послуг нотаріуса оплачується замовником. Вартість перекладу документів, якщо засновник іноземець, або іноземна юридична особа, сплачується окремо.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам своєчасно і в повному обсязі внести інформацію  про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи для відкриття ТОВ.

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58