Отримання виписки, витягу, довідки з державного реєстру

Вартість та терміни отримання необхідних документів

Назва документуВартість/грн. Необхідні документи
Витяг300Код ЄДРПОУ
Виписка200Поставити печатку на довіреності на отримання виписки
Довідка300Поставити печатку на довіреності на отримання довідки

Видалення, виписка або довідка з Єдиного державного реєстру, в чому відмінність, що і коли отримати?

Видалення, витяг - у цій довідці вказана найбільш розширена інформація про юридичну або фізичну особу на момент подачі запиту - назва, код, місцезнаходження, контакти, директор, засновники, дата державної реєстрації, види діяльності, як і коли відбувалося створення ТОВ.

Зазвичай витяг запитують нотаріуси, банки та інші установи для укладення угод. У вилучення немає терміну дії але, як показує практика, суб'єкт, який його запитує завжди хоче, щоб витяг був отриманий в день коли її слід надати за місцем вимоги.

Виписка - цей документ, який замінив свідоцтво про державну реєстрацію, у виписці з Єдиного державного реєстру зазвичай наводиться така інформація - назва, код, місцезнаходження, керівник, чи перебуває у стадії ліквідації.

Виписка не має терміну дії, зазвичай запитується банківськими установами, а також входить в пакет документів для участі в тендерах, може вимагатися ліцензіатом для отримання ліцензії.

Довідка - у документі вказуються всі реєстраційні дії, які були здійснені державним реєстратором - зміна директора, зміна засновників, зміна назви, Реєстрація фізичної особи підприємця і т. д.

Всі ці види документів можна дуже швидко отримати, звернувшись до нас із запитом. Отримання цих документів нашими фахівцями зазвичай займає не більше одного робочого дня.

Для оперативного замовлення послуги отримання видалення (витягу), виписки або довідки Вам необхідно звернутися до наших фахівців.

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58