Реорганізація

Вартість та терміни реорганізації підприємства:

Вартість Термін
від 20 000 грн. 2 місяці 2 тижні

Реорганізація підприємства передбачає різні варіанти її здійснення та залежить від поставленої власниками бізнесу мети. Розглянемо найпоширеніший варіант: реорганізація шляхом зміни організаційно-правової форми. Альтернативою може бути реєстрація підприємтсва.

Наприклад, у Вас є приватне підприємство, і Ви вирішили розширити свій бізнес за рахунок залучення ще одного або декількох партнерів. Для цього доцільно буде реорганізувати Ваше приватне підприємство в товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Законом «Про господарські товариства» чітко обумовлені взаємини власників, порядок прийняття ними рішень, їх права та обов'язки. Стосовно приватного підприємства (ПП), законодавчою базою України не передбачено чіткого порядку прийняття рішень власниками, їх права та обов'язки. Тому, у разі виникнення будь-яких розбіжностей між власниками приватного підприємства (якщо їх більше одного), доведеться керуватися статутом ПП. А якщо справа дійде до судових спорів, однієї з Сторін спору можна покладатися тільки на удачу.

Після проведення процедури реорганізації приватне підприємство ліквідується і одночасно створюється товариство з обмеженою відповідальністю, яке є правонаступником усіх прав та обов'язків приватного підприємства.

Для реорганізації компанії необхідні наступні документи та інформація:

  • протокол зборів засновників/рішення власника - готується нашими фахівцями;
  • статут;
  • нова редакція статуту - готується нашими фахівцями, підписи засновників повинні бути завірені нотаріально;
  • печатка підприємства;
  • передавальний баланс.

Для швидкого надання послуг з реорганізації компанії, зв'яжіться з нашим фахівцем.

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58