Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВ

Вартість/грн. Термін/робочих днів
від 4000 3

Послуги нотаріуса для відкриття ТОВ оплачуються окремо, в середньому 1000 грн. з одного засновника.

Реєстрація ТОВ (ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ) - особливості та переваги:

Товариство з обмеженою відповідальністю - одна з найбільш поширених організаційно-правових форм серед підприємців на території України. Тому що:

 • мінімальна кількість засновників - одна людина;
 • чітке законодавче регулювання взаємовідносин між членами суспільства;
 • засновники товариства несуть відповідальність в розмірі своїх внесків до статутного капіталу;
 • відсутність обмежень статутного капіталу для реєстрації ТОВ.

Для реєстрації підприємства в Києві з нашою допомогою, Вам необхідно звернути увагу на наступні нюанси:

 • Назва майбутнього підприємства? - на території України можна зареєструвати компанію з унікальною (оригінальною) назвою тільки один раз;
 • Розмір статутного капіталу? Як він буде поділений між засновниками?;
 • Хто буде засновником? - юридична або фізична особа, резидент України або громадянин іншої країни. Яким буде їх кількість?;
 • Система оподаткування? - допомогу у виборі можна отримати у наших фахівців в офісі, або за тел.;
 • Адреса для реєстрації піприємства? - якщо у Вас немає приміщення в м. Києві, наша компанія запропонує Вам юридичну адресу;
 • Види діяльності, якими буде займатися компанія? - наші фахівці допоможуть підібрати їх або зробіть це за допомогою КВЕД;
 • Контактні дані для державних органів при постановці на облік Вашої фірми? - № тел., e-mail.

Якщо виникли питання або будь-які сумніви щодо створення ТОВ - звертайтеся до наших фахівців!

Документи для реєстрації фірми

Засновник/Документи необхідні для реєстрації фірми Директор/Документи
Фізична особа - громадянин України Паспорт та ідентифікаційний номер Копія паспорта та ідентифікаційного номера. Директором обов'язково повинен бути громадянин України. Для того, щоб Директором був нерезидент, необхідно пройти процедуру отримання дозволу на працевлаштування для іноземців.
Фізична особа - нерезидент Паспорт та ідентифікаційний номер. При відсутності ідентифікаційного номера, його можна отримати, замовивши послугу додатково.
Юридична особа - резидент 1. Свідоцтво/виписка про державну реєстрацію;
2. Виписка з державного реєстру - допомогу в отриманні надаємо за запитом; Рішення про створення компанії - підготовкою займається юридична компанія.
Юридична особа - нерезидент Виписка з судового або торговельного реєстру країни, в якій знаходиться компанія. Свідоцтво про державну реєстрацію. Всі документи, які стосуються нерезидента повинні бути легалізовані належним чином - апостиль або консульська легалізація.

Наданий пакет документів і інформації дасть можливість фахівцям нашої компанії підготувати установчі документи для Вашої майбутньої компанії, від точного і правильного складання яких багато в чому буде залежати діяльність всього підприємства.

Після ознайомлення і підписання Вами установчих документів, наші співробітники почнуть процес реєстрації фірми в органах державної влади.

В результаті створення ТОВ Ви отримуєте повний комплект документів, які необхідні для здійснення господарської діяльності підприємства:

 • виписку про державну реєстрацію фірми;
 • статут ТОВ;
 • протокол створенного підприємства;
 • печатку.

Реєстрація ТОВ - складна процедура, яку краще довірити нашим професіоналам. Надавши нашим фахівцям необхідні документи, вони в найкоротші терміни підготують установчі документи для відкриття ТОВ. Попередньо ми аналізуємо і переглядаємо документи, оскільки від точності і правильності їх складання залежить діяльність підприємства в майбутньому. Наші фахівці надають вам на ознайомлення і підписання складені установчі документи, після чого ми починаємо процес реєстрації фірми у відповідних державних органах.

Після проходження процедури реєстрації ТОВ в Києві Вам необхідно відкрити розрахунковий рахунок. Звернувшись до фахівців нашої компанії, ця процедура займе мінімум Вашого часу. Також Ви зможете скористатися послугами бухгалтерського аутсорсингу.

Скористайтеся нашою допомогою - і отримаєте бездоганний сервіс від досвідчених професіоналів. Ми гарантуємо якість пропонованих послуг і повну конфіденційність наданої інформації. Виникли питання? Звертайтеся до наших кваліфікованих фахівців за вказаними телефонами. Телефонуйте нам прямо зараз!

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58