Гібралтар

Загальна характеристика юрисдикції Гібралтар

Гібралтар - це Британська заморська територія, яка функціонує як парламентська конституційна монархія. Уряд Гібралтара очолює Генерал - губернатор, який призначається Королевою Сполученого Королівства Великобританія і Північна Ірландія. Гібралтар - один з найреспектабельніших і фінансово стабільніших регіонів ЄС.

Оскільки Великобританія - член ЄС, то Гібралтар автоматично отримав членство в ЄС в 1973 році. Відповідно до Договору про функціонування Європейського союзу на Гібралтар не поширюється загальна сільськогосподарська політика Євросоюзу, дія Шенгенської зони, а також Гібралтар не входить в загальну митну територію ЄС.

Оскільки Гібралтар не підпадає під дію митної зони, то тут немає податку на додану вартість. Гібралтар не бере участь в договорах про відміну подвійного оподаткування ні з однією країною.

Компанії платять податок на прибуток по ставці 10% тільки у тому випадку, якщо такий прибуток був отриманий за рахунок діяльності на території Гібралтара. Таким чином, якщо Гібралтарська компанія працює з іноземним і компаніями і не веде діяльності фактично на Гібралтарі, то тоді така компанія не платитиме корпоративний податок на прибуток.

Найпоширеніша форма компанії для міжнародного бізнесу - це Приватні Компанії з Обмеженою Відповідальністю (Private Limited Companies), у якої буде реєстраційна (юридичний) адреса на території Гібралтара і один раз в рік на території Гібралтара буде проводяться загальні збори акціонерів. Для управління такою компанією можна знаходиться у будь-якій країні світу. Гібралтарські компанії можуть вести діяльність як усередині, так і за межами країни.

Законодавство

  • Закон про Компанії 2014 року з урахуванням поправок - Companies Act

Участь в Міжнародних актах і списках

Правила контролю валютного обміну

Ні

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58