Маршаллові Острови

Загальна характеристика юрисдикції Республіки Маршаллових Островів

Республіка Маршаллових Островів - ця держава в Мікронезії, яка отримала незалежність від США в 1986 році. Проте, США продовжують економічно впливати на Острови. Досі валюта Островів - це американський долар. Маршалловы Острова - це досить молода республіка, яка успішно будує свою економіку на судноплавстві і туризмі. Правова система багато перейняла від Американського права, але також і запозичила норми права Беліза, Панами і БВО. Вигідне геополітичне положення Островів між Гаваями (США) і Індонезією забезпечують Маршалловим Островам стабільною зростання.

Найпоширеніша форма компанії на островах - це міжнародна компанія (Marshal Islands International Business Company), у якої буде реєстраційна (юридичний) адреса на території Островів, а господарська діяльність здійснюватиметься обов'язково за межами островів. Для управління компанією можна знаходиться у будь-якій країні світу.

Законодавство

  • Акт об бізнес компаніях з урахуванням поправок - IBC The Associations Law of the Republic of the Marshall Islands 1990, The Business Corporations Act
  • Норми англійського права

Участь в Міжнародних актах і списках

Правила контролю валютного обміну

Відсутні

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58