Нова Зеландія

Загальна характеристика юрисдикції Нової Зеландії

Нова Зеландія - це парламентська конституційна монархія, яка зарекомендувала себе на міжнародній арені як країну з найвищому рівнем життя. Глава государства- Корольова Великобританії. На місці Королеву представляє Генерал - Губернатор. Це престижна країна, яка з 1931 року є членом Британського Співдружності, що говорить про високі стандарти якості життя і послуг. Недивно, що Новозеландські компанії - це показник престижного бізнесу, при цьому законодавство Нової Зеландії з 2010 року дозволяє створювати компанії за своєю суттю схожі на торгові Англійські LLP і Шотландські LP компанії. Такий унікальний статус компанії відкриває масу можливостей для бізнесменів вести бізнес навіть з найвимогливішими контрагентами.

Найпоширеніша форма компанії - це міжнародна ТОВ компанія із спеціальним податковим статусом Look Trough Company (LTC), у якої буде реєстраційна (юридичний) адреса на території Нової Зеландії, а господарська діяльність здійснюватиметься обов'язково за межами країни. Це ідеальні компанії для експорту/ імпорту товарів. Іноземний (не новозеландська) прибуток таких компаній не обкладається ніякими податками в Новій Зеландії за умови, що акціонери - це резиденти низконалоговых або безподаткових країн.

Також в Новій Зеландії можна зареєструвати стандартне ТОВ (LTD). Така компанія може працювати усередині Нової Зеландії, так і за її межами. Ставка податку на прибуток - 28% джерело прибутку може бути, як усередині, так і за межами Нової Зеландії). Такі компанії реєструються досить рідко з причини великих ставок податку на прибуток. Практика показує, що Новозеландські LTC компанії замінили Новозеландські LTD компанії.

Законодавство

Участь в Міжнародних актах і списках

Правила контролю валютного обміну

Є

(044) 590-57-58 (067) 343-57-58