Ліквідація СПД

Вартість та терміни послуг з ліквідації СПД:

ВартістьТермін
3000 грн.*3 - 4 місяці

*Вартість може змінюватися залежно від того, чи були оформлені наймані працівники.

Ліквідація СПД включає зняття підприємця з обліку в районній державній адміністрації, проходження перевірки в районній податковій адміністрації і в районному відділенні пенсійного фонду за місцем реєстрації приватного підприємця.

Особливу увагу необхідно приділити проходження перевірки (аудиту) в податковій адміністрації. Для успішного проходження аудиту та зняття з обліку в податковій, необхідно зібрати і привести в порядок всі документи з моменту коли здійснилася реєстрація СПД, які стосуються господарської діяльності приватного підприємця - договори, виписки з банку, акти, платіжні доручення про сплату єдиного податку/єдиного соціального внеску. Дуже важливо правильне ведення книги обліку доходів і витрат (форма №10).

Перед початком процедури реєстрації припинення діяльності СПД закриваються всі розрахункові рахунки відкриті в банківських установах.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії зможуть проконсультувати Вас з питань, які пов'язані з припиненням Вашої підприємницької діяльності - від підготовки необхідних документів до виключення з Єдиного державного реєстру. Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо в офіси нашої компанії або по телефону.

Для закриття фізичної особи - підприємця необхідні документи:

  • копія паспорта;
  • виписка/свідоцтво про державну реєстрацію;
  • довідка про постановку на облік у районній податковій адміністрації - форма 4-ОПП при наявності;
  • свідоцтво про сплату єдиного податку - при наявності;
  • довідка з органів статистики - при наявності;
  • всі документи, які стосуються здійснення господарської діяльності приватного підприємця - договору, виписки з банку, акти, платіжні доручення про сплату єдиного податку/єдиного соціального внеску, книга обліку доходів.

Порядок надання послуги:

Для початку реєстрації підприємцю необхідно оформити у нотаріуса довіреність на співробітників нашої компанії. Це можна зробити, під'їхавши в наш офіс або отримавши зразок довіреності на e-mail або факс.